Produkty WEBY GROUP

Od roku 2001 sme tu pre vás a spolupracujeme už s viac ako 4000 klientmi. Viac ako 5000 domén (.sk, .eu, .com, .cz, .info, .hu a iné),  450 internetových obchodov a spolupráca s viac ako 550 obcami, mestami, a inštitúciami v SR. Rastieme spolu s vašimi snami – pomáhame vašim webom rásť.

Poskytujeme produkty s komplexnými službami:

 • od poradenstva pri výbere domény a jej zaregistrovanie,
 • cez vytvorenie webovej stránky/e-shopu,
 • kvalitný webhosting s 24-hodinovým monitoringom funkčnosti služieb,
 • až po vzdelávanie a poradenstvo v oblasti internetovej reklamy.

Tvorba e-shopov

Tvorbu e-shopov riešime cez vlastný redakčný systém UNIobchod:
 • obsahuje viac ako 130 funkcí vhodných pre menšie, ale aj väčeie e-shopové projekty,
 • je napojiteľný na platobné a splátkové systémy, ekonomiku, sklad a porovnávače,
 • jeho veľkou výhodou je možnosť doprogramovania funkcií na mieru podľa vlastného zadania.

Záleží nám na tom, aby e-shopy nášich klientov prosperovali. Ku každému novému spustenému e-shopu klienti získavajú 2 dni školenia ZDARMA v cene 392 € » Ako na SEO a internetový marketing

Pozrite si aj 13 rád » Na čo nezabudnúť pri tvorbe e-shopu.

Tvorba web stránok

Všetky webové stránky tvoríme optimalizované pre mobilné zariadenia - v responzívnom dizajne. Vďaka responzívnemu dizajnu je webová stránka čitateľná a príjemne ovládateľná aj v mobile. Takáto funkčnosť webu je pozitívne zohľadňovaná pre vyhľadávanie v Google.

Dizajn pre webové stránky tvoríme každému klientovi na mieru a nepoužívame šablónové riešenia. Klientom poskytujeme pre spravovanie webových stránok a ich aktualizáciu 2 redakčné systémy: UNIsite a Webyportál. Ich veľkou výhodou je flexibilita pri tvorbe a doprogramovaní nových funkcií na mieru podľa zadania.  

Webové sídla pre obce / mestá

Webové stránky pre obce a mestá realizujeme z pohľadu užívateľa, ale aj z pohľadu požiadaviek samosprávy a podľa právnych predpisov SR – novelizovaný Výnos MF SR 55/2014 Z.z..

Pri tvorbe webových sídiel využívame vlastný redakčný systém Webyportál:

 • spĺňa štandardy pre informačné systémy verejnej správy,
 • je responzívny – optimalizovaný pre mobilné zariadenia,
 • obsahuje špecializovanú funkcionalitu pre samosprávy – elektronickú úradnú tabuľu, povinné zverejňovanie,...
 • jeho doplnkom sú moderné nástroje pre komunikáciu s občanmi: SMS hlásnik, E-mail hlásnik, sociálne siete, mobilná aplikácia,
 • web je prispôsobený pre zrakovo znevýhodnených občanov – blindfriendly, obsahuje Hlasovú službu, aj "web pre seniorov" – zväčšenie písma.

Registrácia domén a hosting

Registrujeme domény .sk, .eu, .com, .biz, .info, .cz, .hu, .... tak, aby bol klient majiteľom svojej domény. 

K doménam poskytujeme webpriestor - v hostingových balíkoch pre viac domén. Súčasťou hostingových balíkov je aj priestor pre e-maily s antivírovou a antispamovou ochranou. Servre, na ktorých prevádzkujeme hosting má nepretržitý dohľad nad funkčnosťou a bezpečnosťou serverov. Váš hosting a e-maily spravujete prostredníctvom prihlásenia sa do vašej virtuálne kancelárie.

Veľkou výhodou registrácie domény a využívania hostingu u nás je možnosť využiť kvalitný hot-line.

Webysemináre

Chceme, aby ste boli úspešní, a preto vám odovzdávame najnovšie poznatky zo SEO (Optimalizácie pre vyhľadávače) a internetového marketingu v podobe SEO školení. Na školenie sa môžete prihlásiť alebo v prípade, ak si zakúpite u nás e-shop, tak máte SEO školenie zadarmo» Ako na SEO a internetový marketing

Mobilná reklama a linkbuilding

Lokálne informácie z celého Slovenska v jedinej mobilnej aplikácii!

V mobilnej aplikácii Virtuálne môžete rýchlo a pohodlne nájsť všetky potrebné informácie o vašom meste na jednom mieste. Ľahko si pridáte svoje mesto alebo obec a vyberiete sekciu, ktorá vás zaujíma.

Aktivujte si firemný profil v sieti mestských portálov Virtualne a získate:

 • vašu firmu v mobilnej aplikácií Virtualne,
 • vašu firmu na webe v  mestských portáloch Virtualne.

Napíšte nám

Poďme spoločne pre Vás spraviť úspešný web.
Povedzte nám svoju predstavu.
Radi sa s Vami osobne stretneme.

verify

* Tento údaj je povinný

WEBY GROUP, s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, e-mail, telefón) iba za účelom vybavenia Vami požadovanej služby alebo dotazu. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Viac o Ochrane osobných údajov »