Registrácia domén
a webhosting

Zaregistrujte si u nás doménu rýchlo,
jednoducho a bezpečne. S koncovkami
.sk, .eu, .com, .biz, .net, .org, .cz, .info

Poskytujeme rýchly a spoľahlivý hosting,
garantovaná dostupnosť 99,99 %

Pre všetkých, ktorí hľadajú
rýchlosť a spoľahlivosť

Rýchlosť načítania stránok zabezpečujeme najmodernejšími SSD diskami. Značkové servre HPE s Intel XEON procesormi zabezpečujú stabilitu a spoľahlivosť hostingu. Poskytujeme Vám hostingové balíky pre jednu aj viac domén. Pozrite si ceny hostingu.

Všetky naše hostingy využívajú technológiu CLOUDU - prevádzkujeme ich na viacerých synchronizovaných serveroch. Výhodou je, že pri jednorázovej zvýšenej záťaži, alebo dokonca výpadku jedného zo serverov vám všetky služby pôjdu naďalej bez problémov.

Čo povedali o nás naši klienti

„Vo WEBY GROUP prevádzkujeme 4 eshopy. Oceňujem spoľahlivosť a stabilitu hostingu. V prípade potreby sa vždy mám na koho obrátiť, majú kvalitnú zákaznícku podporu.“

Marek Ďurian Majiteľ firmy TNL Slovakia s.r.o.

"Veľmi pekne ďakujem za pomoc pri nastavovaní prístupu na naše webové sídlo. Všetko sme vyriešili jasne, stručne a veľmi rýchlo. Vďaka pánovi Petényimu na hot-line."

Ing. Jana JAROTOVÁ , starostka obce Turová

Samospráva je o spolupráci. Všetky procesy,či sa týkajú života reálneho, alebo virtuálneho potrebujú poradcov, coachov a najmä priateľov.

Som šťastná, že WEBY GROUP medzi nich patrí a aj s ich pomocou sa neustále učíme rásť a zlepšovať.

Ing. Zuzana Valocká starostka obce Žabokreky

„Počas našej dlhoročnej spolupráce sme už vymenili 2 weby. Pri tvorení www stránok a ich prevádzke sme sa stretli s ochotou a ústretovosťou. Môžem len odporúčať.“

Miroslav Janvars, masér Bratislava

"Ďakujem spoločnosti WebyGoup a menovite Ing. Šablatúrovej za osobný a mimoriadne profesionálny a ústretový prístup po dobu viac ako 25 rokov. Starostlivosť, ktorá mi bola poskytovaná ako podnikateľovi a majiteľovi spoločnosti COMPAG SK s.ro. je obdivuhodná. Osobne som cítil priateľstvo a snahu o poskytnutie služieb ponúkaných spoločnosťou vždy nad rámec oficiálnej ponuky."

Ing. Eduard Vašík, majiteľ firmy Gabion Consult s.r.o.

"Počas dlhoročného podnikania som sa vždy mohol spoľahnúť na funkčné a bezvýpadkové emaily a tiež webové stránky. Výhodou je, že nemám 3 dodávateľov, ale stačí mi zavolať a vyriešia všetko čo potrebujem. Dokonca mi aj poradia, ako zlepšiť svoje zviditeľnenie na internete. Okrem kvalitných hostingových služieb mám k dispozícií aj poradenstvo ohľadne internetovej reklamy."

Jozef Fulajtár, majiteľ firmy JF s.r.o.