Univerzálne riešenie pre reklamu
na internete – Firemný UNIprofil

Vyberte si mesto Slovenska a vašou firemnou prezentáciou na stránke mesta Virtualne.sk získavajte nových návštevníkov z regiónu.

Predbehnite konkurenciu predajom cez celoslovenskú inzerciu a súčasne podporte vašu firemnú web stránku v Googli. Vaša firma sa zobrazí aj v mobilnej aplikácii Virtualne.

Čo povedali o Firemnom UNIprofile naši klienti

Didactic
Didactic

Firemný uniprofil mi plne nahradil webovú stránku. Poskytuje mi možnosť na rýchlu aktualizáciu jeho obsahu. Šetrím tým svoj čas, aj svoje financie. Uniprofil je nástroj, ktorý zobrazuje inzerciu na moje služby na internete a to nielen na stránke mesta Nitra, ale aj na ďalších stránkach miest v regióne.

Klaudia Ladányiová
majiteľka Klaudia Ladányiová

Firemný UNIprofil nám poslúžil ako reklama ešte pred spustením eshopu, najmä pre možnosť pravidelnej inzercie. Okrem návštevnosti nám prináša aj podporu eshopu v Google. Druhý Firemný UNIprofil využívame ako mikrostránku. Naše prírodné mydlá tak vidí oveľa viac ľudí a prináša nám aj viac spokojných zákazníkov.

Katarína Slaninová
majiteľka firmy Prírodné mydlá KS

Ukážky riešení Firemného UNIprofilu

Viac referencií

Vzdelávanie o SEO a internetovom marketingu

Školenie o SEO - optimalizácií pre vyhľadávače, ako spraviť web priateľský pre Google. Základy Google Analytics a Search Console.

Zaškolenie do Google Ads reklamy priamo na Vašom účte. Jednorázové nastavenie reklamy, audit aj osobné konzultácie ohľadne reklamy v Google.