Klientska zóna

Pozrite aj Návody a rady
Ako na internetovú reklamu s nízkym rozpočtom

Ako na internetovú reklamu s nízkym rozpočtom

Ako na to, aby nás mal Google rád? Prečo vám agentúry hovoria, že do preklikovej reklamy potrebujete kredit aspoň 200€ mesačne? Čo všeto viete pre reklamu spraviť sami? Tento webinár je bezplatný a je určený pre všetky firmy, ktoré chcú vedieť odkiaľ začať s internetovou reklamou.
 
5 esencií pre vašu reklamu súčasnosti

5 esencií pre vašu reklamu súčasnosti

Úspech každej reklamy, či v Google, či na facebooku, na webovej stránke vždy stojí na jej zacielení na správne osoby ale v najväčšej miere na jej odkaze. Na tom, z čoho pozostáva. Materiálu, ktorý poskytnete o vašej firme do sveta internetu s cieľom získať nových zákazníkov. Čo by v ňom nemalo chýbať? 
Príklad reklamnej stratégie: Sanačná omietka IZONIL

Príklad reklamnej stratégie: Sanačná omietka IZONIL

„V rámci stavbárstva bude najlepšie, ak budem stručný: Služby Virtualne.sk a Stavebnik.sk využívame z jednoduchého dôvodu. Reálne nám zabezpečili nových zákazníkov a záujem verejnosti o náš produkt, ktorým je vodeodolná omietka IZONIL Hard.“ Team RBL Trade s.r.o

5 tipov ako odhaliť podvodný email

5 tipov ako odhaliť podvodný email

Prišiel vám email a váhate, či ide o podvodný email alebo sa obsahom toho emailu máte skutočne zaoberať? Odosielatelia podvodných emailov prichádzajú so stále sofistikovanejšími spôsobmi, ako docieliť to, aby ste reagovali na ich email. Poslali im údaje k platobnej karte alebo peniaze. Prípadne, aby ste klikli na odkaz v maily, či otvorili pribalenú prílohu, ktorá môže predstavovať hrozbu v podobe vírusu.

 

Všetky novinky
Môj webmail

Môj webmail

Nástroj pre prácu s Vašimi e-mailami kdekoľvek máte dostupný internet.

Návod na nastavenie webmailu
Môj setup

Môj setup

Nástroj pre nastavenie všetkých Vašich služieb ktoré máte objednané.

Návod na prácu so setupom