Fotovideoshop
Aquauniversal
Giacomini
Vostok
Uniobchod

Tvorba E-shopu
v systéme UNIobchod

Vytvorte si vlastný kvalitný E-shop.
Na prenájom cez samoobslužný systém.
Alebo na mieru. S možnosťou prepojenia na ekonomiku, sklad, dodávateľov ....

Všetko o systéme Uniobchod Vyskúšajte Eshop zdarma
Uniobchod

E-shop na prenájom v šablónach, alebo na mieru

K dispozícii máte 3 varianty E-shopu podľa funčnosti. Grafické riešenie a rozloženie prvkov si môžete vybrať z našich šablón.

Ak sa chcete odlíšiť od konkurencie individuálnou grafikou, alebo máte špecifické požiadavky na funkčnosť a programovanie, je možné riešiť E-shop na mieru. Máme k dispozícii tím špecialistov, ktorí ho pre vás na mieru vytvoria.

Vytvorte si eshop cez samoobslužný systém

Vyskúšajte a testujte eshop 24 dní zdarma. Po 24 dňoch môžete prejsť na platenú verziu. Alebo si predĺžite testovanie až na 100 dní.

Nastavte si grafiku, naplňte si eshop produktami a zákonnými informáciami. K dispozícií máte návod na prácu so softvérom.

Ocenenia kvality UNiobchod systému

Slovenská asociáciu pre elektronický obchod (SAEC) vydáva certifikáty SAEC – Bezpečný nákup. Prinášajú zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok pre obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
Príklady certifikovaných eshopov v systéme UNIobchod: www.aquauniversal.sk, www.krmiva.sk

HEUREKA každoročne vyhlasuje súťaž ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie Eshopy slovenského internetu. Na popredných miestach sa každý rok umiestňujú aj Eshopy prevádzkované na UNIobchod systéme:
Cena kvality v kategórii Mobily a GPS eshop.mobilpc.sk
Cena kvality v kategórii Elektro a cena kvality v kategórii Foto www.fotovideoshop.sk