Webysemináre
ako na SEO a internetový marketing

Webysemináre sú balíkom 2 dní školenia o SEO a internetovom marketingu. Získate na nich informácie, ako urobiť z existujúcej, alebo novej stránky /eshopu efektívny nástroj pre získavanie zákazníkov. Web nie je o návštevnosti, ale o tom koľko ľudí vás kontaktuje cez formulár, zavolá, vyplní objednávku, nakúpi a pod.

Počas 2 dní webyseminárov získate základné informácie:

1. o optimalizácii pre vyhľadávače (SEO)

On-page optimalizácia ako základ
Postupy a návody čo urobiť na webe, aby ho Google zaradil vyššie vo vyhľadávaní.Ktoré časti webu sú dôležité pre správnu indexáciu.
Off-page optimalizácia
Čo urobiť mimo webu pre lepšie pozície v Google.Ako vybrať sprábnu stratégiu pre internetový marketing, aby podporil aj SEO. Z nepreberných možností internetového marketingu, sociálnych sietí, mikrostránok, registrácií v katalóch a pod.  
Linkbuilding
Ako v súčasnosti pristupovať k spätným odkazom, ktoré majú byť indexované a ktoré nie. Ako zhodnotiť, kedy odkaz na vašu stránku bude "v dobrej spoločnosti".

2. ako na analýzu kľúčových slov

Kľúčové slová sú základom správnej optimalizácie pre vyhľadávače. Cez aké slovné spojenia vaši potenciálni zákazníci vyhľadávajú vaše produkty a služby. Ako často? Je vôbec moja komodita hľadaná cez internet?
Všetky otázky vám dokáže zodpovedať dobrá analýza kľúčových slov.
Ukážeme si, aké nástroje použiť aj pre rešerž - krátku a rýchlu anylýzu.

3. ako vyhodnotiť úspešnosť SEO

Základné kazovatele úspešnosti SEO v štatistikách Google Analytics. Podrobné parametre výkonnosti webu v Google Search Console.
Aké iné parametre sledovať v štatistikách, aby ste si vedeli, vyhodnotiť, či váš nastavený internetový marketing a celý web /eshop ide správnou cestou. 

SEO školenie

Cena webyseminárov

Cena: 196* € / osoba / deň + DPH
* 50 % zľava pre klientov  WEBY GROUP a členov Združenia AICES

V cene sú zahrnuté všetky školiace materiály a občerstvenie počas prestávok

Školitelia:

Ing Miloš Šablatúra  - výkonný riaditeľ a majiteľ WEBY GROUP s.r.o.
Ing Eva Šablatúrová - externý marketingový konzultant
Delíme sa s vami o naše dlhoročné skúsenosti z tvorby množstva webov a eshopov a zo skúseností - chýb, úspechov - z našich vlastných projetov: Stavebnik.sk, Dobrarada.sk, Virtualne.sk

Osobné konzultácie v Google ads reklame

Potrebuje pomoc s Google Ads reklamou?
Pomôžeme vám ju nastaviť a zaškolíme Vás do jej spravovania. Pre zobrazovanie reklamy v Google vyhľadávaní, v obsahovej sieti Google, v nastavení remarketingu.  Viac o konzultáciách v Google Ads reklame